%15 İNDİRİM
En geç 04 Mart, 2024 Pazartesi günü kargoda.
Ayarlanabilir Paçaya Sahiptir ister dar, isterseniz de bol paça olarak kullanabilirsiniz.

Paraşüt Kumaşı Sayesinde Dayanıklı bir yapıya sahiptir uzun yıllar eskimeden kullanılabilir.

İnce bir kumaş türü olmasına rağmen kışlık kıyafet olarak da kullanılabilir. 

Su geçirmez ve ıslaklığı kumaş üzerinde uzun süre tutmaz. 

Lastikli bel Kısmı sayesinde hareket halinde sizi rahat ettirir.

Sol üst kısımda nike logosu ve arka baldır kısmında Nike Yazı Detayı vardır.Makine yıkama suyu sıcaklığı 30 dereceyi geçmemelidir.
Hassas Kuru Temizleme Yapılabilir.
Ağartıcı Kullanılmaz.
Sererek Kurutunuz.
Santrifüj Makinada Sıkılmaz.
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

papuckonagi.com'da hafta içi saat 16:00'a kadar yapacağınız tüm alış verişler, aynı gün ARAS KARGO'ya teslim edilmektedir. PTT KARGO'da teslimatlar 1 iş günü sonra yapılmaktadır. Ancak nadiren de olsa özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında müşterilerimizin bilgisine sunulmuşur. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz ARAS KARGO şirketi tarafından size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.


papuckonagi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

353.99 TL 299.99 TL

Bu Ürünler İlginizi Çekebilir

Çok Satan Ürünler

Alışveriş Sepetim